Ingredience


Panenský kokosový olej

 

Panenský kokosový olej je po staletí nejpoužívanějším kosmetikem žen Jižního Pacifiku. Kokosový olej chrání pokožku i vlasy před ztrátou vlhkosti i při dlouhém pobytu na slunci, regeneruje ji a zároveň má antioxidační účinky. Mastné kyseliny obsažené v tomto oleji ničí přirozeně bakterie, viry a kvasinky.

 

Kokosový olej se velmi snadno vstřebává aproto je jeho používání velmi příjemné a snadné.

 

 Marulový olej

 

Marulový olej se získává z plodů afrického marulového stromu. Tento strom je v Africe velmi ceněn a uctíván. Jeho ovoce obsahuje vysoké množství vitamínu C (8x více než pomeranče či citróny) a také skvěle hasí žízeň. Marulový olej se lisuje za studena z malých jader a je považován za velice hodnotnou přísadu přírodní kosmetiky.

Tento vzácný olej dodává pokožce nebeskou jemnost, je velmi stabilní a bohatý na mastné kyseliny, které zaručují mimořádné hydratační vlastnosti.

 

Proto spojujeme marulový olej s vynikajícími pěstícími vlastnostmi panenského kokosového oleje.

 

Jojobový olej

 Jojobový olej se lisuje za studena z plodů jojobového keře a jde vlastně o tekutý vosk s hojivými vlastnostmi a důležitými vitamíny a minerály.

Indiáni a Aztékové používali jojobový olej jako hojivý prostředek při mnoha onemocněních kůže a všeobecně pro péči o tělo a vlasy. Rychle a snadno se roztírá a zanechává sametový pocit na pokožce. Chrání pokožku i vlasy před ztrátou vlhkosti.

 

Používáme výhradně bio certifikovaný jojobový olej

 

 

ingredience.jpg